JUSTIN BIEBER GREITAI TAPS TĖVU?

Bravo
2018.10.07
Hailey Baldwin & Justin Bieber

Hailey Baldwin & Justin Bieber

Los Angeles. Tikriausiai greitai pasirodys nauji pranešimai apie Justin Bieber (24) ir Hailey Baldwin (21) bendrą gyvenimą. O tiksliau – naują bendrą kūdikį.

Naujausi gandai yra visiškai beprotiški. Teigiama, kad Hailey yra nėščia! Kaip rašo žurnalas „Bravo“, mergina buvo pastebėta einant pas moterų gydytoją. Paparaciai norėjo tiksliai žinoti, kodėl ji eina pas ginekologą ir to paklausė. Tačiau Hailey atsitvėrė tyla.

Be to, neseniai Justin Bieber tėtis Jeremy Bieber „Instagram“ paskyroje įkėlė šeimos nuotrauką. Joje – vidury stovi Justin. Jis laiko Jeremy naujagimį. Šalia tėtis paliko komentarą: „Būti tėčiu. #Biebers“.

Fanai suprato, kad Justin Bieber ir Hailey Baldwin laukiasi pirmagimio.

Be abejo, tai būtų dar vienas šokas Selena Gomez (26).


View this post on Instagram

To be Father #Bieber’s

A post shared by Jeremy Bieber (@jeremybieber) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*