JOHN TRAVOLTA: PITBULL JĮ ĮKVĖPĖ PASIRODYTI SU PLIKE

FirstNews
2019.02.07
John Travolta

John Travolta

Los Angeles. John Travolta (64) nuo šių metų yra matomas be peruko, o su plike. Jis atskleidė, kad nebeslėpti plikimo jį paskatino Pitbull (38).

Muzikantas pats žinomas su plika galva. „Extra“ Travolta dabar sakė: „Geras mano draugas Armando Perez arba Pitbull gyvena tokį gyvenimą. Jis man atsiuntė nuotrauką, kurioje aš esu su visais plaukais ir šalia – nuotrauką be plaukų. Jis parašė ‘Man patinka ši’. Štai kodėl aš pamaniau ‘Gal atėjo laikas tai padaryti?’.“

John Travolta žmona Kelly Preston (56) taip pat patenkinta pagaliau matant savo vyrą su natūralia išvaizda. Aktorius pridūrė: „Jai patinka tai. Ji visada manė, kad tai gera idėja“.

John Travolta ir Pitbull vienas kitą pažįsta nuo „Gotti“ filmavimo 2018 m. Muzikantas įrašė garso takelį filmui, o Travolta kino juostoje suvaidino pagrindinį veikėją.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*