JOHN LEGEND ŽMONA CHRISSY IŠSĖMĖ KRŪTŲ IMPLANTUS (FOTO)

MTO
2020.06.28
Chrissy Teigen

Chrissy Teigen

Los Angeles. John Legend (41) žmonai Chrissy Teigen (34) neseniai buvo atlikta operacija, kurios metu buvo pašalinti seni krūtų implantai. Dabar moteris savo krūtis pademonstravo „Instagram“ istorijoje.

„Jaučiuosi gerai, taigi, nesijaudinkite dėl manęs. O čia yra mano naujieji papai. Yay!“, – parašė Teigen „Instagram“ prie nuotraukos, kuriose ji delnu laiko uždengtą spenelį (žr. foto).

Chrissy krūtis pasididino prieš 10 metų. Tačiau ji teigia, kad turėjo problemų dėl implantų, todėl juos pašalino. „Norėčiau galėti užsitraukti užtrauktuką, dėvint savo dydžio suknelę, gulėti ant pilvo!“, – prieš kelias savaites rašė žinoma moteris.

teigendu

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*