JESSIE J: TAIP, AŠ TURIU MAŽUS PAPUS

FirstNews
2019.05.15
Jessie J

Jessie J

London. Jessie J (31) yra savikritiška.

Dainininkė į „Instagram“ įkėlė savo nuotrauką su bikiniu. Ją ji pakomentavo taip: „Taip, mano tatuiruotė sako ‘Nepamiršk, kas esi žvaigždžių šleife’. Taip, tai yra tekstas iš mano dainos ‘Who You Are’. Taip, tai aš ją parašiau. Taip, tatuiruotė parašyta su gramatine klaida. (…) Taip, tatuiruočių meistras jos nepaminėjo. Taip, buvau 18-os. (…) Taip, tai yra priežastis, kodėl dėviu aukštą [bikinį]. Ir taip, žinau, kad turiu mažus papus. Negaišk savo laiko man to sakydamas, lyg aš pats jų nematyčiau kiekvieną dieną’.“

Beje, Jessie J socialinėje žiniasklaidoje yra vis atviresnė ir atviresnė. Ji taip pat kalba ir apie savo nerimo būsenas.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*