JEREMY MEEKS: SEKSUALIAUSIAS PASAULIO NUSIKALTĖLIS – VĖL VIENAS!

RTL
2019.08.14
Jeremy Meeks

Jeremy Meeks

Los Angeles. Merginos, sukluskite! Bausmę atlikęs seksualiausias pasaulio nusikaltėlis Jeremy Meeks (35) išsiskyrė su „TopShop“ paveldėtoja Chloe Green (28).

Santykiai tarp jųdviejų truko 2 metus. „Us Weekly“ rašo, kad Green jau rado kitą vaikiną – ne ką prastesnį italų polo žaidėją Rommy Gianni, su kuriuo savaitgalį (10./11.08) buvo nufotografuota tėvo jachtoje.

Nors nei Meeks, nei Green išsiskyrimo oficialiai nepatvirtino, moteris jau parduoda bendrą jųdviejų namą Londone.

Tarp kitko, Meeks 2014 m. per naktį tapo mega žvaigždė visame pasaulyje, kai Kalifornijos policija paviešino buvusio nusikaltėlio nuotrauką „Facebook“. Jis buvo grupuotės narys. Tačiau moterys „Facebook“ „alpo“ dėl jo veido.

Vėliau modelių agentūra jam pasiūlė labai pelningą kontraktą. Jis 2017 m. demonstravo drabužius Niujorko Madų savaitėje. Taip pat Milano Madų savaitėje jis demonstravo ir vokiečių dizainerio Philipp Plein (41) sukurtą kolekciją.

Anuomet dėl Green jis paliko savo žmoną Melissa.


View this post on Instagram

A couple Covers and many more to come

A post shared by JEREMY MEEKS (@jmeeksofficial) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*