JEFFREY EPSTEIN: TEISMAS PAVIEŠINO 600 PUSLAPIŲ DUOMENŲ

Bild
2020.07.31
Jeffrey Epstein & Ghislaine Maxwell

Jeffrey Epstein & Ghislaine Maxwell

New York. Teismas paskelbė išsamius dokumentus seksualinio nusikaltėlio Jeffrey Epstein (†66) byloje. Multimilijonierius praėjusiais metais buvo suimtas dėl pedofilijos, nepilnamečių prostitucijos organizavimo ir kitų nusikaltimų, tačiau kalėjime jis pasikorė.

Vakar (30.07) paskelbti dokumentai yra iš civilinės bylos, kurią paskelbė žinomiausia Epstein auka Virginia Giuffre Roberts (36). Jeffrey Epstein padėjėja ir buvusi sekso partnerė, nepilnamečių verbuotoja ir tariama nepilnamečių prievartautoja Ghislaine Maxwell (58) dažnai pasirodo tarp daugiau nei 600 puslapių dokumentų, rašo „Bild“.

Šiuo metu Maxwell sėdi už grotų ir laukia teismo. Tačiau su advokatų komanda bando išeiti į laisvę ir uždrausti viešinti asmeninę informaciją. Anksčiau teismo teisėja leido viešinti jos intymų gyvenimą (Play Radio apie tai jau rašė).

Teigiama, kad ji vaidino reikšmingą vaidmenį Jeffrey Epsteino seksualiniuose nusikaltimuose. Teigiama, kad turtingas verslininkas išnaudojo dešimtis nepilnamečių ir organizavo priverstinę prostituciją. Tarp tariamų jo klientų buvo ir princas Andrew (60), keletas garsių Holivudo aktorių. Tačiau tai dar neįrodyta.

JAV portalas „Law & Crime“ teigia atsisiuntęs išsamius teismo dokumentus iš PACER dokumentų tarnybos.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*