JAMES BOND: RAMI MALEK PATEIKĖ ULTIMATUMĄ

alfa.lt
2019.07.10
Rami Malek

Rami Malek

London. Aktorius Rami Malek (38), prieš sutikdamas vaidinti blogiuką naujajame James Bond filme, jo kūrėjams pateikė ultimatumą. Prieš filmavimo kameras jis pasirodys tik tada, jei jo personažas nebus religinis ekstremistas.

Egiptiečių kilmės Malek britų laikraščiui „Daily Mirror“ sakė, kad, prieš priimdamas režisieriaus Cary Joji Fukunaga (41) pasiūlymą vaidinti 25-ame pavadinimo dar neturinčiame bondiados filme, jis nubrėžė aiškią liniją, kurios peržengti jokiu būdu negalima.

„Pasakiau, kad mes negalime jo (personažo – red. past.) sieti su bet kokiu ideologiniu ar religiniu terorizmu. Tai nėra tai, ką noriu perteikti, tad, jei mane pasirinkote tik dėl to, galite mane išbraukti“, – apie filmo kūrybinei komandai pateiktą ultimatumą pasakojo Rami.

Aktorius patikino, kad režisierius Fukunaga tikrai nenori, kad jis įkūnytų būtent tokį personažą, ir pridūrė, jog naujasis Agento 007 blogiukas bus „visai kitokios rūšies teroristas“.

2020-ųjų pavasarį kino ekranuose pasirodyti turėsianti juosta apie slaptąjį agentą James Bond bus paskutinė, kurioje pagrindinį vaidmenį atliks britų aktorius Daniel Craig (51).

Darbas filmavimo aikštelėje įnirtingai vyksta. Aktoriai mokosi atlikti veiksmo filmų herojams būdingus triukus. Tiesa, neišvengta ir kelių nesklandumų. Praėjusį mėnesį Craig susižeidė kulkšnį (mes apie tai jau rašėme).

Jam buvo atlikta nedidelė operacija, bet nei ji, nei reabilitacijos periodas nepaveiks planuojamo juostos išleidimo kitais metais, skelbė prodiuseriai.

Alfa

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*