„JACKASS“: BAM MARGERA – LIGONINĖJE

TMZ, RTL
2019.03.15
Bam Margera

Bam Margera

Los Angeles. „Jackass“ vyrukai seniai garsėjo pamestu protu. Tačiau dabar pranešama, kad „Jackass“ žvaigždė Bam Margera (39) tiesiogine prasme pametė protą ir atsidūrė psichiatrinėje ligoninėje.

Šaltinis „TMZ“ nurodė, kad Margera nenoromis užsiregistravo gydymuisi. Šeimos nariai privertė jį tai padaryti. Ligoninėje jis susitiko su specialistais ir parengė gydymosi planą.

Bam Margera jau daug metų kovoja su alkoholizmu. Be to, jis turi asmenybės sutrikimą. Vos prieš kelias dienas jis užpuolė savo vadybininką. Priežastis: Niujorko klubas, kuriame jis turėjo pasirodyti, buvo tuščias. Anksčiau jis yra atšaukęs savo šou, nes susiriejo su žmona.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*