ĮSIBRAUTA Į DIETER BOHLEN VILĄ (FOTO)

Bild
2019.08.11
Dieter Bohlen

Dieter Bohlen

Tötensen. Pop titano Dieter Bohlen (65) vila Tiotenzėne, netoli Hamburgo, sulaukė įsibrovėlio.

„Bild“ praneša, kad policijos nenurodomam asmeniui (21) pavyko patekti į Bohlen 70 hektarų valdas. Sekmadienį (11.08) Miunchene gimęs įsibrovėlis buvo stipriai apsvaigęs nuo alkoholio, tačiau jam pavyko perlipti aukštą tvorą. Vis dar nėra aiškūs jo įsibrovimo motyvai.

Laimei, suveikė aliarmas. Gavus pranešimą, buvo išsiųsti trys policijos ekipažai. Atvykę policijos pareigūnai greitai sučiupo vyrą. Policininkai miunchenietį pirmiausiai nuvežė į kliniką. „Bild“ rašo, kad vyro kraujyje buvo rasta 2,26 promilės alkoholio. Įsibrovėlis pristatytas išsiblaivyti. Greičiausiai jam nebus pareikšti dideli kaltinimai.

Šiuo metu Dieter Bohlen filmuojasi naujame „Das Supertalent“ sezone. Šeštadienį (10.08) Brėmeno „Metropoltheater“ teatre prasidėjo RTL šou. Taip pat ir Dieter žmona Carina (34) su vaikais nebuvo namuose.

vagis

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*