„IRON MAIDEN“: RASTA NEGYVA BRUCE DICKINSON ŽMONA

Bild
2020.05.19
Bruce Dickinson & Paddy Bowden

Bruce Dickinson & Paddy Bowden

London. Pirmadienio (18.05) rytą rasta negyva „Iron Maiden“ žvaigždės Bruce Dickinson (61) žmona Paddy Bowden (†).

Lavonas buvo rastas jos namuose Londone. Ji mirė „tragiškos nelaimės“ pasekmėje. Dickinson pranešime spaudai rašoma: „Tai yra siaubinga tragedija, kuri atrodo kaip tragiška nelaimė“.

Toliau rokeris tęsia: „Mūsų vaikai Austin (29), Griffin (27) ir Kia (28) yra sugniugždyti. Dėl Paddy pagarbos, neteiksime daugiau jokių komentarų šiuo mūsų šeimai sunkiu ir skaudžiu metu“.

Sūnus Austin Dickinson savo „Instagram“ rašė: „Daugelis jūsų matė žinias. Mano mama tragiškai mirė, net neturiu žodžių ir prašau privatumo ir pagarbos man ir mano šeimai“.

Paddy ir Bruce susituokė 1990 m. po dvejų metų draugystės. 2018 m. jie nutraukė savo 29 metus trukusią santuoką, tačiau teismas iki šiol nespėjo jų oficialiai išskirti. Skyrybos kainavo apie 101 mln. eurų ir sekė rožių karas.

Šiuo metu muzikantas gyvena Paryžiuje su fitneso trenere, žurnaliste ir mados blogere Leana Dolci (žr. foto).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*