IR SAMUEL L. JACKSON RAGINA BALSUOTI UŽ JOE BIDEN

FirstNews
2020.10.16
Samuel L. Jackson

Samuel L. Jackson

Los Angeles. Dabar ir Samuel L. Jackson (71) paragino eiti balsuoti. Ir ne už dabartinį JAV prezidentą Donald Trump (74), bet už jo konkurentą Joe Biden (77).

Aktorius matomas oficialiame Biden reklaminiame klipe, kuris rodomas per Amerikos TV kanalos. Apie tai Holivudo žvaigždė sakė: „Jei jūsų balsas nebūtų svarbus, jis nesistengtų taip jį gauti“. Jackson ‘Jis’ turėjo omeny Donald Trump.

Toliau Samuel L. Jackson tęsia: „Eikit anksti balsuoti ir balsuokite lyg nuo to priklausytų jūsų naujas gyvenimas! Balsuokit, po velnių, balsuokit!“.

Be Samuel L. Jackson demokratų kandidatą į JAV prezidentus taip pat palaiko daugybė JAV žvaigždžių, tokių, kaip Beyoncé (39), Bruce Springsteen (71), Jamie Lee Curtis (61).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*