HILARY SWANK: HOLIVUDO STUDIJA ATŠAUKIA FILMĄ

Bild
2019.08.12
Hilary Swank

Hilary Swank

Los Angeles. Tiesą sakant, rugsėjo 27 d. JAV kino teatrus turėjo pasiekti naujas filmas „The Hunt“ su pagrindinį vaidmenį atliekančia Hilary Swank (45). Tačiau kino juosta gali ir niekada nepasirodyti.

Prieš kelias dienas El Pase ir Dayton nuo teroristų kulkos žuvo 31 žmonės. Kruvini išpuoliai, įvykdyti, ginklais, sukrėtė visą šalį bei įžiebė debatus apie rasizmą ir lengvą ginklų įsigijimą. Net spalvingasis Holivudas jaučia to poveikį.

Kino studija „Universal Pictures“ šeštadienį (10.08) išplatino pareiškimą, kad atšaukiama itin brutali socialinė satyra „The Hunt“. „Mes suprantame, kad dabar nėra tinkamas laikas išleisti šį filmą“, – teigia „Universal Pictures“. Prieš priimant sprendimą atšaukti filmą neterminuotam laikui, prieš tai reikėjo „kruopščiai apsvarstyti“. Treileris ir reklama jau sukosi – tai irgi buvo nedelsiant sustabdyta.

Satyroje rodoma kaip nuobodžiaujantys turtingieji medžioja žmones. Atokioje kaimo sodyboje elitas susirenka ir užsiima „sportine“ veikla šaudydami žmones iš skurdžiosios klasės.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*