HEIDI KLUM MEILĖS ŽINUTĖ JAPONŲ KALBA (VIDEO)

Bild
2019.07.11
Heidi Klum

Heidi Klum

Los Angeles. Heidi Klum (46) per „Instagram“ viešai nusiuntė meilės žinutę savo sužadėtiniui Tom Kaulitz (29). Tiesa, japonų kalba…

Pabandėme išversti, ką topmodelis parašė. Japoniškai žinutė atrodo taip: „私の人生のおやすみなさい愛私は私の目を閉じてあなたの夢“. Išvertus su „Google“ vertėju tekstas skamba: „Geras naktis mano gyvenimas mėgsta uždaryti savo akis savo svajones“. Kas per nesusipratimas…

Arba angliškai: „Good night my life love i close my eyes your dreams“. Ką gi norėjo pasakyti Heidi Klum?

Viena aišku, Tom yra jos gyvenimo meilė. Tai ji rodo kiekvieną dieną socialiniame tinkle. Yra daug kartų sakiusi žurnalistams, tarp jų – Ellen DeGeneres (61).

Taisyklingas tekstas lietuvių kalba skambėtų taip: „Labanakt mano gyvenimo meile, aš užmerkiu akis ir svajoju apie tave“.


View this post on Instagram

私の人生のおやすみなさい愛私は私の目を閉じてあなたの夢 🥰❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*