HAYDEN PANETTIERE LABAI ILGISI SAVO DUKROS

alfa.lt
2019.02.09
Hayden Panettiere & Brian Hickerson

Hayden Panettiere & Brian Hickerson

Los Angeles. Aktorės Hayden Panettiere (29) dukra Kaya (4) šiuo metu auga su tėčiu, buvusiu žinomos moters sužadėtiniu Wladimir Klitschko (42), jo gimtojoje Ukrainoje. Tai, jog dukra yra už 10 000 km ir Hayden negali jos pamatyti, aktorę labai liūdina, praneša australų News.com.au.

Tiesa, serialo „Nashville“ žvaigždė stengiasi kuo dažniau lankytis Europoje ir kuo daugiau laiko praleisti su dukra, tačiau tai nėra lengva.

„Iš tikrųjų su dukra ji norėtų praleisti gerokai daugiau laiko, tačiau Hayden supranta, jog Kaya šiuo metu gyventi su ja nebūtų naudinga. Tai labai skaudina Hayden Panettiere, ji liūdėjo, kai kartu negalėjo sutikti švenčių. Ji turės sugalvoti, kaip visa tai išspręsti“, – pasakojo aktorei artimas šaltinis.

Tačiau kiek kitokią šios istorijos versiją pateikė dabartinis Hayden vaikinas Brian Hickerson (28). Jis teigia, kad žinoma moteris kaip tik dabar lankosi Ukrainoje.

„Hayden šiuo metu atostogauja su dukra ir Čempionu, tad netikėtkite viskuo, ką perskaitote. Ji nuostabi mama“, – atkirto Hickerson.

Kiek anksčiau vieno filmo premjeroje kalbinta aktorė atskleidė, kad su buvusiu mylimuoju sutaria gerai, dukrą auklėja vienodai, o jųdviejų santykiai yra paremti pagarba.

„Mes labai gerbiame vienas kitą, esame geri draugai, – sakė Hayden. – Tokios situacijos nėra dažnos, tad viskas nauja, tačiau, mano nuomone, mes puikiai kartu darbuojamės.“

Hayden Panettiere taip pat atskleidė, kad jos dukra Kaya kalba keliomis kalbomis ir dažnai su tėvais keliauja po pasaulį.

Su sunkiasvoriu boksininku Wladimir Klitschko Hayden Panettiere susitikinėti pradėjo dar 2009-aisiais, tačiau 2011 m. juodu išsiskyrė. Po poros metų apie atnaujintus santykius aktorė ir sportininkas pranešė paskelbę, jog susižadėjo.

2014-aisiais jiedu susilaukė dukters Kaya. Pernai rugpjūtį Wladimir ir Hayden sužadėtuvės buvo atšauktos, o santykiai galutinai nutraukti. Šiuo metu aktorė gyvena Los Andžele, o sportininkas – Ukrainoje, kur kartu su juo laiką leidžia ir dukra.

Alfa

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*