HARRY STYLES: KENDALL JENNER SUNERVINO?

Showbiz Spy
2014.06.02
Harry Styles & Kendall Jenner

Harry Styles & Kendall Jenner

Los Angeles. Panašu, kad Harry Styles (20) susipyko su buvusiąja. Kendall Jenner (18) šiuo momentu bandys padaryti viską, kad susigrąžintų „One Direction“ žvaigždę, skelbia PlayRadio.lt.

Metų pradžioje abu buvo keletui savaičių pora ir panašu, kad modelis dabar vėl laksto paskui dainininką. Žinantysis situaciją sakė Showbizspy.com: „Jai patiko dėmesys, kurį ji gavo iš Harry. Be to, ji iš tikrųjų jį įsimylėjo. Kendall jam iš tikrųjų atsivėrė, o jis ja tik pasinaudojo“.

„Tačiau tai jai netrukdo, vėl svajoti apie tai, kas buvo ir po to, kai ji vieną naktį buvo pakeliui su merginomis, ji pradėjo jam skambinti. Harry retai atsiliepia į jos skambučius, nes jis žino, kad kai jis savo laimę aštrina moterų širdimis, Kendall pyksta. Jis nenori jos padrąsinti, bet situacija panašu tampa keista – abiems.“

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*