HARRY STYLES GRĮŽO PAS SAVO EKS?

The Sun
2020.06.28
Harry Styles / Daisy Lowe

Harry Styles / Daisy Lowe

London. Harry Styles (26), regis, vėl yra kartu su Daisy Lowe (31). 2013 m. jiedu trumpam buvo pora ir dainininkas, matyt, tikisi atgaivinti senąjį romaną.

Šaltinis britų „The Sun“ sakė: „Harry yra įpratęs gauti kiekvieną moterį, kurios jis užsigeidžia ir jis vis dar yra pamišęs dėl Daisy. Prieš kelerius metus jie susitiko per bendrus draugus ir reguliariai susitikdavo tame pačiame rate. (…) Jis jai dažnai siuntė tiesiogines žinutes ir dažnai demonstruoja susižavėjimą jos sexy ‘Instagram’ nuotraukoms“.

Tačiau daug šansų Styles neturi, tęsia anonimas: „Ji yra penkiais metais vyresnė už jį ir ji jį labiau mato kaip mažajį broliuką nei meilužį“.

Beje, savo naujausia albumą „Fine Line“ Harry Styles debiutavo kitai savo eks merginai – Camille Rowe (34).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*