GREITAI PASIRODYS NAUJAS DYNORO SINGLAS (VIDEO)

Play Radio
2019.02.08
Dynoro

Dynoro

Berlin-Vilnius. Lietuvos žvaigždė Dynoro (19) paskelbė apie naujo singlo išleidimą.

2018 m. Dynoro tapo mega sėkmingi metai. Vokietijoje ir Austrijoje jo singlas „In My Mind“ tapo metų daina – pačia perkamiausia 2018 m. daina. Sėkmė jam garantavo sutartį su „Sony Music Germany“, todėl Dynoro neretas svečias Berlyne. Dabar jis paskelbė apie naują šokių muzikos dainą. „Facebook“ jis įkėlė paslaptingą video su naujos dainos ištrauka, o savo „Instagram“ paskyroje parašė: „Greitai pasirodys nauja daina. Jūs, bičiuliai, būsite apsėsti jos“. Kaip vadinsis naujoji Dynoro daina ir kada ji pasirodys, dar nėra aišku.

Beje, Vokietijoje „In My Mind“ net 11 savaičių išbuvo viršūnėje Vokietijos TOP 100. Šiuo metu singlas yra 35-ą savaitę tope.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*