„GOLDEN GLOBES“: RAMI MALEK TAI NORĖS GREIČIAU PAMIRŠTI (VIDEO)

Delfi
2019.01.08
Nicole Kidman & Rami Malek

Nicole Kidman & Rami Malek

Los Angeles. Netrukus po pelnyto geriausio aktoriaus titulo „Golden Globes“ („Auksiniai Gaubliai“) apdovanojimų ceremonijoje Rami Malek (37), sukūrusiam pagrindinį vaidmenį filme „Bohemian Rhapsody“, teko vėl skubėti į sceną, kai ta pati kino juosta laimėjo geriausio filmo kategorijoje. Kaip tik tada į sceną nukreiptos kameros užfiksavo nejaukią aktoriaus ir renginį vedusios Nicole Kidman (51) susidūrimo akimirką.

Gluminantis epizodas neprasprūdo pro akis vienai „Twitter“ naudotojai, rašo dailymail.co.uk. Kaip matyti iš filmuotos medžiagos, Malek eina prie Kidman, akivaizdžiai ketindamas su ja pasisveikinti, o ši, nė nepažvelgusi į aktorių, apsigręžia ir neina sau.

Kai taip nutinka, aktorius, stengdamasis neatrodyti sutrikęs, nežymiai paliečia aktorės nugarą ir nužingsniuoja prie scenoje sustojusių „Bohemian Rhapsody“ prodiuserių. „Rami Malek, pabandęs persimesti pora žodžių su Nicole Kidman, atrodė taip kaip aš, norėdama pakalbinti savo simpatiją“, – pakomentavo situaciją „Twitter“ naudotoja.

Panašią nuomonę išsakė ir kiti prie socialinio tinklo prisijungę internautai. Nepaisant šios kėblokos situacijos, „Golden Globes“ apdovanojimus derėtų pavadinti tikra Rami Malek sėkmės valanda: čia jis laimėjo pirmą savo karjeroje Auksinį gaublį, atitekusį už suvaidintą roko grupės „Queen“ vokalistą Freddie Mercury (†45).

„Esu daugiau nei sujaudintas. Mano širdis, atrodo, tuoj iššoks iš krūtinės“, – buvo pirmieji aktoriaus žodžiai, gavus apdovanojimą. „Man didžiulė garbė gauti šį apdovanojimą ir atsidurti tarp tokių išskirtinių aktorių, – pasakė jis po akimirkos. – Būdamas tarp jūsų jaučiuosi didžiai privilegijuotas.“

Rami Malek taip pat padėkojo į organizaciją „Hollywood Foreign Press Association“ susibūrusiems žurnalistams už tokį neįtikėtina pripažinimą. Jis dėkojo ir visiems, negailėjusiems jėgų prie filmo kūrimo.

Delfi

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*