„GOLDEN GLOBE“: ANTONIO BANDERAS APIE HEIDI KLUM IR TOM KAULITZ: TAI BUVO LYG PEEP ŠOU!

Bild
2019.01.11
Heidi Klum & Tom Kaulitz

Heidi Klum & Tom Kaulitz

Los Angeles.“Golden Globe“ („Auksiniai Gaubliai“) apdovanojimų vakaras Heidi Klum (45) ir jos vaikinui Tom Kaulitz (29) buvo pirmas vakaras, kuomet jie viešai pasirodė kartu po sužadėtuvių.

Pora ant raudonojo kilimo itin rodė aistrą vienas kitam. Tačiau ne visos Holivudo žvaigždės galėjo su tuo taikstytis ir sėdėti prie vieno stalo per Gala vakarą. Štai Antonio Banderas (58) su žmona Janelle Monae (33) tiesą sakant turėjo sėdėti kartu su aistringa porele, tačiau, kaip rašo vokiečių laikraštis „Bild“, pakeitė savo planus.

Banderas apie Heidi ir Tom glamones: „Tai buvo kaip peep šou!“. Jis ir Monae nuėjo prie baro ir fojė, palikdami Heidi ir Tom vienus. Galų gale, Heidi Klum ir Tom Kaulitz vis dar džiaugiasi savo nauja meile – pora yra kartu tik 8 mėnesius.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*