GNTM: PAAIŠKĖJO, KODĖL VANESSA STANAT PASITRAUKĖ IŠ FINALO

RTL
2019.08.12
Vanessa Stanat

Vanessa Stanat

Düsseldorf. Šiemet „Germany’s Next Topmodel“ finalas visus nustebino. Finalistė Vanessa Stanat (22) dėl „asmeninių priežasčių“ pasitraukė iš PRO7 šou finalo.

Sklido gandai, kad galbūt ji itin susipyko su GNTM šeimininke Heidi Klum (46), o galbūt yra tiesiog nėščia! Dabar Stanat atskleidė, kodėl ji netikėtai atsisakė dalyvauti GNTM finale. „Nebegalėjau daugiau savęs su tuo identifikuoti“, – aiškina mergina. TV ekranuose Vanessa Stanat buvo pateikta tariamai visiškai kitokia, nei yra iš tikrųjų.

Galutinį sprendimą ji priėmė tada, kai jai paskambino verkianti mama. „Staiga gavau skambutį. Tai buvo mano mama. Ji verkė. ‘Mano vaikeli, kas yra ten per televizorių? Tai nesi tu. Tai nėra mano Vanessa'“, – toliau cituoja savo motiną Vanessa savo „Instagram“ paskyroje.

„Istorijos moralas – daryk tai, kas tave daro laimingą, ir nieko daugiau!“, – užbaigia Stanat, primindama, kad neatsisako dalyvauti kituose TV šou.

Beje, šiemet 14-ąjį GNTM finalą laimėjo Simone Kowalski (22).

Tarp kitko, po netikėto pasitraukimo TV kanalas PRO7 užblokavo prieigą prie Stanat „Instagram“ paskyros. Mergina viešai baiminosi, kad TV kanalas paviešins jos privačius susirašinėjimus ir pradės ją šmeižti per TV laidas. PRO7 to nepadarė, vėliau gražino prisijungimus prie jos, kaip GNTM kandidatės, „Instagram“ paskyros (mes apie tai jau rašėme).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*