GIRTA CARDI B PATI NUTEKINO SAVO NUOGOS NUOTRAUKĄ (FOTO)

The Sun
2020.10.13
Cardi B

Cardi B

Los Angeles. Cardi B (28) prisigėrė ir netyčia „Instagram“ parodė save BEVEIK visu gražumu. Dainininkės gerbėjai pamatė jos krūtis (žr. foto).

Cardi B kelias pastarąsias dienas non-stop linksminasi po to, kai atšventė savo gimtadienį praėjusį savaitgalį (10./11.10) Las Vegase. Šventėje dalyvavo ir tariamai neištikimas jos vyras Offset (), su kuriuo planavo skirtis.

Įkėlusi į internetą savo nuogos nuotrauką, Cardi B greitai ją ištrynė, bet kas patenka į internetą, tas lieka amžiams…

Vėliau „Twitter“ ji skundėsi: „Viešpatie, kodėl tu turėjai mane padaryti tokią sup*** kvailą? (…) Žinote ką, aš neketinu savęs dėl to bausti. Aš tiesiog einu suvalgyti savo pusryčius, o tada eisiu į vakarėlį, nes net negalvosiu apie tai. Negalvosiu apie tai, yra kaip yra. Š*** nutinka. Velniop tai, tai ne pirmas kartas“. Anksčiau buvau sup*** striptizo šokėja. Taigi, koks skirtumas. Ay, Dios mío“.

cardib

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*