GERI HALLIWELL NEPATIKO SEKSAS SU MEL B

RTL
2019.03.26
Geri Halliwell & Mel B

Geri Halliwell & Mel B

London. Prieš kelias dienas Mel B (43) atskleidė, kad mylėjosi su grupės kolege Geri Halliwell (46) ’90-aisiais. „Mes buvome geriausios draugės. Tai tiesiog nutiko“, – sakė Mel B.

Dabar žurnalistai iškapstė seną Geri interviu. Jame ji teigia, kad turėjo seksą su moterimis, bet neįvardijo su kuo. Dabar jau aišku, kad tai buvo jos kolegė grupėje „Spice Girls“. Anuomet interviu su radijo laidų vedėju Howard Stern (65) atlikėja sakė: „Aš negaliu sakyti, kas ji buvo. (…) Aš greitai supratau, kad nesu lesbietė. Krūtys buvo geros, bet visa kita nėra man. Lesbiškų dalykų aš nenorėjau“.

Geri Halliwell tuomet pridūrė, kad ji buvo girta ir tik norėjo truputį „paeksperimentuoti“.

Tarp kitko, „Spice Girls“ sugrįžo. Merginos ruošiasi turui po Didžiąją Britaniją. Tiesa, prie grupės neprisijungė Victoria Beckham (44).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*