GARY BARLOW VIS DAR JAUČIA BAIMĘ VAŽIUOTI METRO

FirstNews
2018.10.09
Gary Barrlow

Gary Barrlow

London. Gary Barlow (47) daugiau negali važiuoti metro. Dainininkas yra traumatizuotas.

2005 m. liepą Londono metro stotyje jis buvo vos 10 metrų nuo siaubingo teroristų išpuolio vietos. Daugiau nei 50 žmonių žuvo, virš 700 buvo sužeisti. Bombos sprogimas tiesiogiai paveikė ir dainininką. Gary „The Sun“ prisiminė baisią dieną. Jis pasakojo: „Kai bomba sprogo, užliejo nepaprasta spaudimo banga ir mes gulėjome vieni ant kitų. Tai mums pakirto kojas. (…) Tai buvo taip stipru. Tai buvo siaubinga. Viskas buvo paskendę dulkėse ir dūmuose ir kiekvienas buvo juodas dėl pakelto purvo. Bėgome iš ten, nežinodami, kas iš tikrųjų vyksta, kas apskritai įvyko“.

Šis potyris persekioja Gary Barlow iki šiol. Dainininkas net praėjus 13 metų po šios nelaimės negali nusileisti į metro stotį ir važiuoti traukiniu.

Teroro aktas buvo sukeltas savižudžio Mohammad Sidique Khan (†30). Jis mirė įvykio metu.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*