FRENCH MONTANA PAREIKŠTI KALTINIMAI

FirstNews, The Blast
2019.08.14
French Montana

French Montana

Los Angeles. French Montana (34) yra didelis šunų mylėtojas ir laiko vokiečių aviganį Zane. Tačiau dabar šią meilę užgožia kaltinimas.

Teigiama, kad Zane užpuolė vyrą, vardu Daniel Banuelos. „The Blast“ praneša, kad šis incidentas įvyko 2017 m. Tačiau kaltinimai pareikšti tik dabar.

Teismui Banuelos teigia, kad Zane buvo laikomas dėl „turto apsaugos“ ir muzikantas palaikė „agresyvų ir laukinį gyvūno elgesį, kad šuo labiau atbaidytų įsibrovėlius“. Be to, teigiama, kad French Montana niekaip nebandė sulaikyti šuns, kai šis puolė jį. Dabar vyras reikalauja kompensacijos už „didelę ir nuolatinę psichinę, emocinę ir psichologinę žalą“, kurią jis patyrė dėl šio įvykio.

Beje, tai nėra pirmas kartas, kai French Montana iškeliama bylą dėl jo šuns Zane.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*