FRENCH MONTANA PALIKO INTENSYVIOS TERAPIJOS SKYRIŲ

FirstNews
2019.12.01
French Montana

French Montana

Los Angeles. French Montana (35) gavo teisę palikti intensyvios terapijos skyrių. Muzikantas prieš savaitę ten pateko dėl smarkių pilvo skausmų (Play Radio apie tai jau rašė).

Jam buvo pasireiškusi dehidratacija ir jis buvo labai išsekęs. Taip pat širdies plakimas buvo nereguliarus. Dabar reperiui pamažu gerėja ir jaučiasi vis geriau. Be to, „Instagram“ jis padėkojo fanams už jų palaikymą. French Montana rašo: „Didelis ačiū už jūsų maldas, jūsų meilę ir jūsų palaikymą. Pagaliau palikau intensyvios terapijos skyrių ir kiekvieną dieną man pamažu gerėja“.

Yra manoma, kad atlikėjas prastos sveikatos būklės priežastimi tapo jo įtemptas turo tvarkaraštis. Kol jis blogai pasijuto, French Montana turėjo koncertus keturiose šalyse per šešias dienas.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*