FELIX JAEHN: ŠLOVĖ, SPAUDIMAS IR NORAS

Hamburger Abendblatt
2019.03.14
Felix Jaehn

Felix Jaehn

Hamburg. Felix Jaehn (24) nuo paprasto vartotojo tapo labai stebima tarptautine superžvaigžde. Vokiečių DJ patyrė savo karjeros vystymąsi, su kuriuo turėjo labai kovoti.

Interviu su laikraščiu „Hamburger Abendblatt“ Felix Jaehn sakė: „Aš dažnai buvau priblokštas kiek daug iš manęs buvo tikimasi, staiga duodu interviu ir yra svarbu, ką sakau ir ką dėviu“.

Penki šou keturiose šalyse per dvi dienas – tai tapo įprasta Jaehn. Šis spaudimas kolegas sužlugdė. Įspėjamasis pavyzdys – Avicii (†28) savižudybė. Todėl nenuostabu, kad hamburgerietis kalba apie fazes, apie kurias jis galvojo. „Viską išmesti, nes man tai buvo per daug“, – atskleidė Felix Jaehn. Tokios fazės jis dar nepasiekė, nors jis įsivaizduoja save taip ateityje.

Apie ateitį Felix Jaehn sakė: „[Įsivaizduoju save] kaip namų šeimininkas, auginantis daržoves ir prodiusuodamas muziką, kol vaikai yra mokykloje. Tai būtų mano svajonė“.

Beje, Felix Jaehn turi rankas sodininkystei. Medžius jis savo sode jau pasodino.

Tarp kitko, Felix Jaehn prieš metus atskleidė, kad yra biseksualus. Tai jis padarė interviu su „ZEITmagazin“.

Felix Jaehn pirmąjį singlą išleido 2015 m. Daina „Ain’t Nobody (Loves Me Better)“ su Jasmine Thompson (18) tapo mega hitu. Po to sekė kiti hitai.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*