FELICITY HUFFMAN PRISIPAŽINO PAPIRKUSI UNIVERSITETĄ

FirstNews
2019.05.14
Felicity Huffman

Felicity Huffman

Boston. TV serialo „Desperate Housewives“ („Nusivylusios Namų Šeimininkės“) aktorė Felicity Huffman (56) vakar (13.05) teisme prisipažino byloje dėl korupcijos.

Huffman, viena iš garsenybių, papirkusi universitetus, kad priimtų jų vaikus mokytis, teismui sakė, kad sumokėjo 15 000 JAV dolerių kyši vardan vyriausioji dukra geriau išlaikytų stojamąjį egzaminą.

Prokurorai aktorei nori skirti vienerių metų bausmę lygtinai ir 20 000 JAV dolerių baudą.

Beje, jei Hufman būtų neigiusi, kad sumokėjo kyšį universitetui, jai grėstų 20 metų kalėjimo bausmė ir 250 000 JAV dolerių bauda.

Tarp kitko, buvo net įkurta kompanija „Edge College & Career Network“, kuri už kyšius vaikus „prakišdavo“ į universitetus. Firmos savinininkas William „Rick“ Singer (58) už tai į kišenę susižėrė apie 25 mln. JAV dolerių!

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*