FALCO GARBEI ATIDARYTA PARODA

FirstNews
2018.10.11
Falco

Falco

Hannover. Gyvenimas šlovėje, gyvenimas tragedijoje. Tai patyrė Falco (†40).

Austrų muzikantas savo karjeroje tapo pirmuoju dainininku, kurio vokiečių kalba atlikta daina pateko į Amerikos „Billboard HOT 100“ viršūnę. Hanoveryje dabar žvaigždės garbei atidaryta paroda. Muziejaus vadovas Carsten Niemann vokiečių naujienų agentūrai „dpa“ sakė: „Tai buvo Hansi Hölzel ir meno figūra Falco. Norėjau parodyti nežinomus aspektus paprastiems žmonėms“. Paroda veiks iki 2019 m. kovo 17 d. Jos metu rodoma šimtai eksponatų iš menininko privačios kolekcijos. Be to, bus galima išgirsti ir pamatyti radijo bei televizijos interviu su Falco.

Falco žuvo 1998 m. vasario 6 d. automobilio avarijoje Dominikanos respublikoje. Muzikanto kraujyje buvo rasta alkoholio ir narkotikų mišinio.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*