EUROVISION: PROGRAMIŠIAI SUTRIKDĖ DAINŲ KONKURSO TRANSLIACIJĄ

Bild
2019.05.15
"Hamas" logo

"Hamas" logo

תל אביב (Tel Aviv). Antradienį (14.05) vykęs „Eurovision“ dainų konkursas neapsiėjo be techninių trikdžių.

Dar nenustatyti programišiai nutraukė Izraelio TV stoties ESC internetinį transliavimą su suklastotu įspėjimu apie raketų ataką. Per pirmojo pusfinalio transliavimą KAN TV stoties internetiniame puslapyje pasirodė Tel Avivo vaizdas iš palydovo, kuriame buvo pavaizduotas dūmų debesis. Taip pat girdėjosi sirenų gausmas ir anglų kalba įrašytas įspėjimas apie raketų ataką.

KAN direktorius Eldad Koblenz apkaltinio palestiniečių „Hamas“ už įsilaužimą. „Vienu metu įvyko mūsų skaitmeninės TV įsilaužimas, tikėtina dėl ‘Hamas'“, – sakė Koblenz. Per kelias minutes pavyko atgauti priėmimą prie transliacijos. „Manau, kad tai buvo greičiausias Izraelio laimėjimas prieš ‘Hamas’ istorijoje“.

Beje, šiemet daugybė organizacijų, tarp jų virš 60 LGBTQ+, boikotavo ESC. Priežastis: Izraelio karas su Palestina ir jos okupacija.

64-ojo „Eurovision“ dainų konkurso antrasis pusfinalis įvyks ketvirtadienį, o finalas – šeštadienį.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*