EUROVISION: MADONNA ATSKRIDO Į IZRAELĮ

FirstNews, Rak Be Israel
2019.05.15
Madonna

Madonna

תל אביב (Tel Aviv). Neigiami bet kokie gandai, kad pop karalienės Madonna (60) pasirodymas šių metų „Eurovision“ dainų konkurse pakibo ant plauko. Ji šiandien (15.05) atskrido į Izraelį repeticijoms.

Neabejotinas highlight pasirodymas šeštadienį ESC bus JAV dainininkės. Kaip rašo „Rak Be Israel“, nors pop diva atliks tik dvi dainas, tačiau į Tel Avivą atvyko 30 tonų įrangos. Tai – specialus liftas, kuris bus pastatytas ant scenos, projekcijos, šviesų, garso technika, hologramų projektoriai. Jos komandą sudaro virš 130 žmonių! Tarp jų – 25 profesionalūs šokėjai, 40 pritariantys dainininkai ir daugybė choreografų.

Beje, pirmadienį „Universal Music Germany“ šefas Jördis Lüdke Eurovision.de taip pat patvirtino, kad Madonna pasirodys šeštadienį „Eurovision“ dainų konkurso finale.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*