„EUROVISION“ FINALE ŠEŠIOS ŠALYS PASIRODYS PIRMĄ KARTĄ (VIDEO)

FirstNews
2019.05.14
esc

תל אביב (Tel Aviv). Antradienį (14.05), ketvirtadienį ir šeštadienį Izraelyje vyks „Eurovision“ dainų konkursas. Iš viso šou pasirodys 41 šalies atstovas.

Šešių šalių atstovai pagal ESC taisykles neprivalo varžytis pusfinaliuose, o dainuoti tiesiai finale šeštadienį. 5 šalys moka didžiausias įmokas organizatoriams, todėl kasmet pasirodo svarbiausiame vakare. Šiemet tai bus Vokietijos ne seserų grupė „S!sters“ su daina „Sisters“, Prancūzijos atstovas Bilal Hassani (19) su „Roi“, britas Michael Rice (21) su „Bigger Than Us“, Italijos dainininkas Mahmood (26) su „Soldi“ ir ispanas Miki Núñez (23) su kūriniu „La Venda“.

Pusfinaliuose varžytis neturi ir praėjusių metų nugalėtojos šalies atstovas. Šiemet tiesiai į finalą keliauja žydas Kobi Marimi (27) su daina „Home“.

„Eurovision“ dainų konkurso pusfinaliai ir finalas prasidės 22 val. Lietuvos laiku.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*