EROS RAMAZZOTTI NEREIKIA KASDIEN GLAUSTINĖTIS SU ŽMONA

Gala
2018.12.04
Eros Ramazzotti & Marica Pellegrinelli

Eros Ramazzotti & Marica Pellegrinelli

Milano. Eros Ramazzotti (55) netiki dideliais meilės gestais.

Nepaisant to, jis yra laimingai susituokęs. Tai italų dainininkas išdavė vokiečių žurnalui „Gala“. Ramazzotti atskleidė: „Mes įrodome savo meilę pagal taip, kaip mylime. Turime mūsų kasdienį gyvenimą su vaikais. Tai yra mūsų meilės forma. Kai kurios poros vis glaustinėjasi ir tampa visiškai neatskiriamos. Aš to dažnai nedarau“.

Į klausimą, ar jis ir jo žmona visai nesiglausto, atlikėjas atsakė: „Taip, taip. Truputį glaustomės. Arba draugišką ‘Ti Amo’. Bet mes nevaidiname kasdien karštos meilės ir aistros. Kadangi esame atviri vienas kitam“.

Eros Ramazzotti nuo 2014 m. yra susituokęs su Marica Pellegrinelli (28). Pora turi du vaikus. Pop dainininkas turi dukrą iš ankstesnių santykių su šveicarų-vokiečių modeliu ir TV laidų vedėja Michelle Hunziker (41).

Beje, Ramazzotti šiuo metu pristato naują albumą. Diskas vadinasi „Vita ce n’è“. Jį jau galima rasti prekyboje.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*