ENO: „AŠ NEGALIU DAINUOTI“ (VIDEO)

Raptastisch
2019.04.13
Eno

Eno

Berlin. Eno (20) šiuo metu yra vienas sėkmingiausių naujokų Vokietijos repo muzikos scenoje. Tačiau jis prisipažino, kad visiškai negali dainuoti!

Vasarį jis šventė 1 vietą Vokietijos TOP 100. O jo fanai jau džiūgauja dėl antrojo albumo, kuris pasirodys gegužės 3 d. Taip pat naujo turo lapkričio vidury. Tačiau nuo pat pradžių Eno sakė, kad negali dainuoti.

Pasirodo, jis naudoja programinę įrangą „Auto-Tune“, kuri automatiškai „ištaiso“ muzikinius „nukrypimus“, nepataikymus į toną. „Raptastisch“ paskelbė reperio citatą iš 2017 m. interviu portalui HipHop.de. Video jis sako: „Aš negaliu dainuoti, aš negaliu to. Ką aš turiu padaryti? Truputį naudoju ‘Auto-Tune’.“

Tarp kitko, nors Eno dar neišleido antrojo albumo, reperis jau yra beveik užbaigęs trečiąjį!

Beje, Eno „Instagram“ istorijoje yra teigęs, kad kalba 7 kalbomis.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*