EMILIA CLARKE PATYRĖ DVI SMEGENŲ OPERACIJAS

Bild, New Yorker, Sveikas.lt
2019.03.24
Emilia Clarke

Emilia Clarke

New York. „Game Of Thrones“ žvaigždė Emilia Clarke (32) dabar pripažino, kad praėję metai jai buvo itin sunkūs.

Ji laikraščio „New Yorker“ esė atskleidė, kad patyrė net dvi smegenų aneurizmos operacijas. Dar 2011 m. jai pirmą kartą buvo nustatyta patologinis kraujagyslių išsiplėtimas, netrukus pasibaigus „Game Of Thrones“ filmavimo darbams. Iš pradžių ji manė, kad jai tiesiog skauda galvą.

Tik ligoninėje ji suvokė pavojų: „Tai yra gyvybei pavojingas insulto tipas, kurį sukelia kraujavimas aplink smegenis. Aš turėjau aneurizmą“.

„Kai atrodė, kad išsipildė visos mano vaikystės svajonės, aš vos nepraradau gyvenimo“, – rašo Clarke.

Pirmoji operacija pavyko sėkmingai. Tačiau Emilia Clarke problemos nesibaigė.

Antroji operacija aktorei buvo atlikta po trečiosios „Game Of Thrones“ dalies. „Aš atrodžiau, lyg būčiau išgyvenusi žiaurų karą, kaip [serialo herojė] Daenerys“.

Kai ji pabudo iš narkozės, galvoj ji turėjo drenažą: „Dalis mano kaukolės buvo pakeistos titanu“.

Ypač ją neramino „prarasti savęs pažinimo ir jutimo gebėjimus“.

Laimei, Emilia Clarke sugebėjo visiškai atsigauti.

Galvos smegenų aneurizma – tai nenormalus kraujagyslės dalies išsiplėtimas. Susilpnėjus ar susisluoksniavus kraujagyslės sienelei, ji išsipūčia lyg maišelis ar balionas. Pavojingiausia, kad ta vieta bet kada gali plyšti ir kraujas užlieti smegenis. Tokiais atvejais daugiau nei pusė žmonių miršta, išgyvenusieji patiria begalę komplikacijų, dėl ko pasekmės būna itin sunkios. Tolesnė būklė priklauso to, kaip greitai bus atlikta operacija.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*