„EAST 17“: BRIAN HARVEY BANDĖ NUSIŽUDYTI TIESIOGINIAME ETERYJE?

FirstNews
2019.03.24
Brian Harvey

Brian Harvey

London. Buvęs „East 17“ narys Brian Harvey (44) buvo suimtas dėl įtarimų, kad dainininkas „YouTube“ tiesiogiai transliuoja „kenkėjiškus pranešimus“.

Policijos atstovai patvirtino, kad ketvirtadienį (21.03) pareigūnai buvo Harvey namuose Walthamstow, Rytų Londone. Pranešama, kad muzikantas „YouTube“ video dėl savo asmeninių finansinių problemų apkaltino Didžiosios Britanijos ministrę pirmininkę Theresa May (62) ir reikalavo susitikimo su ja.

Vaizdo įrašas daugeliui žiūrovų sukėlė susirūpinimą, o galiausiai buvo pranešta policijai. Oficialioje policijos deklaracijoje rašoma: „Apie 18:09 val. ketvirtadienį, kovo 21 d., policijai buvo pranešta, kad žmogus grasino sau pakenkti. Pareigūnai nuvažiavo adresu į Walthamstow. Apie 40 metų vyras suimtas įtariant, kad jis platina kenkėjiškus pranešimus. Įvertinus jo psichinę būklę ligoninėje, vyras perduotas policijai, kur dabar jis ir yra. Sužeidimų jis neturėjo“.

Tai nieko naujo Harvey. 2017 m. lapkritį jis buvo suimtas dėl piktavalių „Twitter“ pranešimų.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*