DYNORO IŠLEIDO NAUJĄ SINGLĄ (VIDEO)

Play Radio
2019.03.24
Dynoro / Ina Wroldsen

Dynoro / Ina Wroldsen

Berlin-Vilnius. Lietuvos didžėjus ir prodiuseris Dynoro (19) rinkai pristato naują dainą – „Obsessed“.

Singlas prekyboje pasirodė penktadienį (22.03). Dainoje girdimas norvegės Ina Wroldsen (34) balsas. Jos balsą galima girdėti ir tokiuose hituose, kaip „How Deep Is Your Love“ (Calvin Harris (35) su „Disciples“) ar „Breathe“ (Jax Jones (31)).

Apie naują dainą Dynoro paskelbė: „Mane užvaldė mano paskutinio singlo ‘In My Mind’ parama ir esu labai sujaudintas mano naujos dainos ‘Obsessed“ su nepaprastai talentinga Ina Wroldsen. Ačiū mano JAV leidybinei kompanijai ‘Arista’ ir ‘Sony’ už tikėjimą manimi ir viso to įgyvendinimu“.

Tarp kitko, Dynoro singlas „In My Mind“ jau 41 savaitę sukasi Vokietijos TOP 100. Net 11 savaičių jis išbuvo 1 vietoje. „In My Mind“ tapo Metų daina Vokietijoje ir Austrijoje.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*