DUA LIPA IR CHRIS MARTIN – PORA?

FirstNews, The Sun
2019.07.12
Dua Lipa / Chris Martin

Dua Lipa / Chris Martin

London. Kas vyksta tarp Dua Lipa (23) ir „Coldplay“ lyderio Chris Martin (42)? „Glastonbury“ festivalyje pora buvo pastebėta besibučiuojantys!

Šaltinis laikraščiui „The Sun“ sakė: „Ji buvo laiminga, būdama jo kompanijoje. Ji net jį pristatė savo šeimai. Jie valandų valandas bendravo, bet, kai Chris laimėjo Dua Lipa dėmesį, jis iš tikrųjų su ja flirtavo“. Pora tariamai pasibučiavo pakeliui į barą.

Chris Martin neigia gandus, kad jie bučiavosi. Jo atstovas spaudai net išplatino pranešimą, kuriame jį ir Dua Lipa pavadino tik „gerais draugais“.

Tarp kitko, jau prieš dvejus metus sklandė gandai po „Glastonbury“ festivalio, kad Dua Lipa ir Chris Martin yra pora. Tačiau taip gandai ir baigėsi sklandę.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*