DSDS: JAYLA IR SHANICE KELIAS Į ŠLOVĘ BAIGĖSI (VIDEO)

RTL
2019.03.24
Jayla Ndoumbe Epoupa / Shanice Porkar

Jayla Ndoumbe Epoupa / Shanice Porkar

Köln. Shanice (18) ir Jayla (17) jau praėjusį kartą sulaukė daug kritikos iš „Deutschland sucht den Superstar“ („Vokietija ieško Superžvaigždės“) žiuri narių. Regis, merginos nelabai pasistūmėjo į priekį.

Jayla į atranką Tailande vyko be papildomos atrankos, nes gavo Pietro Lombardi (26) auksinį diską („Goldene CD“), kuris garantuoja tiesų kelią į atrankas tarp geriausiųjų. Pats Pietro jai pranešė liūdną žinią: „Iš tikrųjų gaila man su skaudančia širdim. Mes buvome vakar kartu ir tu sudainavai mega, bet čia tu puoli į paniką“.

Apie Shanice pasirodymą pop titanas Dieter Bohlen (65) sakė: „Pradžioje maniau, kad tai katastrofa, nes du visiškai nepataikei į toną“.

DSDS rodomas per RTL kiekvieną šeštadienį 21:15 val. Lietuvos laiku.

Pasižiūrėkime praėjusio šeštadienio (23.03) DSDS pasirodymus:

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*