DJs

djlianew DJ LIA

2012 m. DJ Lia su savo klubine programa apkeliavo visą pasaulį, kur koncertavo su tokiomis žvaigždėmis, kaip Bob Sinclar ar LMFAO. Didžėjė surengė net 120 vakarėlių daugiau nei 18 šalių. Ji buvo pagrindinis akcentas Formulė-1 lenktynėse Monake.

Lia su “Wicked Game” pasiekė 2 vietą Didžiosios Britanijos šokių tope. 2012 m. DJ Lia pasirašė sėkmingą sutartį su Vokietijos vadybine agentūra.

DJ Lia turi savo radijo šou “Liaison”, kurį gali išgirsti lyderiaujančių internetinių ir FM radijo stočių klausytojai visame pasaulyje! Play Radio laidą „Liaison“ transliuoja sekmadieniais 23:00 val.

 

+++

taylord

TAYLOR D

Didžėjų Taylor D drąsiai galima laikyti užkietėjusiu didžėju ir prodiuseriu. Vaikinas dirbo radijo stotyse ir įrašų kompanijose. Dabar jis pristato savo radijo laidą „Overload“, kuri grojama šešiose šalyse – Kanadoje, Didžiojoje Britanijoje, Amerikoje, Prancūzijoje, Filipinuose ir Lietuvoje.

Taylor D itin domisi nepriklausomais atlikėjais ir grupėmis. Vaikinas bendradarbiauja ir su nepriklausomomis įrašų studijomis, jų kūrybą taip pat grodamas savo laidoje.

Play Radio laidą „Overload“ transliuoja penktadieniais 23:00 val.