DIETER BOHLEN – SU SUGIPSUOTA KOJA (VIDEO)

RTL
2021.02.21
Dieter Bohlen

Dieter Bohlen

Hamburg. Oha, kas nutiko Dieter Bohlen (67)? Naujame „Instagram“ video jis matomas šokinėjantis nuo laiptų viena koja.

Nors Vokietijos pop titano koją gaubia gipsas, šypsena iš jo veido nedingo. Diagnozę jis pakomentuoja: „Kulkšnis velniop, matau velniop, viskas velniop!“. Tačiau kaip tai nutiko sportiškam „Deutschland sucht den Superstar“ („Vokietija ieško Superžvaigždės“) žiuri nariui?

Praėjusiomis dienomis Bohlen mėgavosi itin žiemiškomis dienomis. Bet padarė lemtingą klaidą. „Aš tiesiog [su rogutėmis] pervažiavau sau koją“, – prisimena Dieter. „Kojų pirštai staiga atsilenkė atgal“. Aua!

Tuo tarpu Dieter Bohlen juokiasi iš savo kvailumo. „Carina (37) ir aš dabar bandome naujus šokių žingsnelius!“, – šypsosi muzikos prodiuseris.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*