„DESTINY’S CHILD“: SKIRIASI LETOYA LUCKETT

Klatsch und Tratsch
2021.01.13
LeToya Luckett & Tommicus Walker

LeToya Luckett & Tommicus Walker

Los Angeles. Dainininkė ir aktorė LeToya Luckett (39) po trejų santuokos metų skiriasi su savo vyru Tommicus Walker (40).

Buvusi „Destiny’s Child“ žvaigždė ir verslininkas nusprendė pasukti skirtingais keliais. Nepaisant to, kad tik prieš kelis mėnesius jie antrą kartą tapo tėvais. Tačiau dabar LeToya „Instagram“ fanus informuoja: „Gerai apsvarstę, Tommicus ir aš nusprendėme skirtis. Nuoširdžiai linkiu, kad mes toliau būtume mylintys tėvai ir išsaugotume taikią aplinką iš pagarbos savo vaikams“.

Toliau ji dėkoja už gerbėjų palaikymą ir maldas bei prašo privatumo šiuo sunkiu laikotarpiu.

Taip pat ir Walker „Instagram“ pasidalino bendra nuotrauka ir parašė: „LeToya ir aš nusprendėme skirtis. Tai buvo labai sunkus sprendimas. (…) Įvaldysime šią kelionę kaip geriausia visų laikų tėvų kompanija. Mūsų vaikai matys ir jaus meilę. Mūsų ryšiai niekada nenutruks. Visada tave mylėsiu, LeToya“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*