DAVID GUETTA IR SIA IŠLEIDO BENDRĄ SINGLĄ, ĮRAŠYTĄ PER „ZOOM“ (VIDEO)

Warner Music Baltics
2020.09.14
David Guetta / Sia

David Guetta / Sia

Los Angeles. 2 mlrd. – tiek kartų iki šiol perklausyti ankstesni bendri David Guetta (52) ir Sia (44) darbai. Duetas suvienijo jėgas ir dar kartą – kartu išleidžia naują singlą „Let’s Love“.

Kartu atlikėjai yra išleidę ne vieną pasauliniu hitu tapusį kūrinį. 2011-aisiais pasirodė „Titanium“ – jis perklausytas daugiau kaip 1 mlrd. kartų ir tapo penktuojuprancūzo hitu patekusiu į „Billboard HOT 100″ dešimtuką. Po to sekė 2012-ųjų numeris vienas „She Wolf (Falling To Pieces)“, „YouTube“ peržiūrėtas daugiau kaip 500 mln. kartų. 2015-aisiais išleistas „Bang My Head“, o 2018-asiais „Flames“ – ši daina tais metais tapo grojamiausia Europos radijo stotyse.

Izoliacijos metu sukurtas ir įrašytas naujasis singlas turi užkoduotą žinutę. Atlikėjai nori, kad klausydami dainą žmonės galvotų apie meilę ir tikėjimą – būtent to pasauliui reikia šiomis dienomis. „Dainą karantino sukūrėme kartu su Sia ‘Zoom’ pagalba. Tuo metu buvo sukurta tiek daug liūdnos ir depresyvios muzikos, supratau, kad žmonėms reikia kažko, kas juos priverstų pasijausti laimingais, mylimais. Iš pradžių ši daina buvo baladė, bet galiausiai ji tapo 9-o dešimtmečio skambesio pripildytu hitu. Tikiuosi, kad ji jums patiks taip, kaip man“, – apie „Let’s Love“ pasakojo Guetta.

Beje, Prieš keletą mėnesių specialių koncertų metu Majamyje ir Niujorke David Guetta paaukojo daugiau kaip pusantro milijono dolerių Jungtinių tautų fondui, padedančiam nukentėjusiems nuo Covid-19. Koncertus stebėjo daugiau kaip 50 mln. žiūrovų iš viso pasaulio.

David priklauso net du pasaulio Gineso rekordai – jis yra daugiausia žiūrovų koncerto internetu sulaukęs didžėjus ir daugiausia sekėjų „Facebook“ turintis didžėjus.

Tarp kitko, liepą surengęs pagrindinį festivalio „Tomorrowland Around The World“ pasirodymą, David Guetta paskelbė 2021-aisiais sugrįšiantis į žymųjį „Hï Ibiza“ klubą Ibizoje ir ten toliau rengsiantis „F**k Me I’ Famous“ vakarėlius.

David Guetta taip pat pradėjo naują judėjimą elektroninės muzikos scenoje „Future Rave“. Kartu su MORTEN (38) praėjusį mėnesį dižėjus išleido EP „New Rave“ – gerbėjai jau dabar nekantrauja kada galės išgirsti kūrinius gyvai. Guetta su slapyvardžiu Jack Back sukūrė Joel Corry (31) kūrinio „Head & Heart“ remiksą.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*