DAVID BOWIE 1965 METAIS KRITO IŠ TALENTŲ ŠOU

Bild
2019.02.11
David Bowie

David Bowie

London. „Jūs esate kasdienine ritmiška grupė su keistu dainų pasirinkimu ir mėgėjiškai skambančiu dainininku, dainuojančiu neteisingais tonais ir nepataikančiu į melodiją“.

Taip buvo pasakyta mega žvaigždei David Bowie (†69) 1965 m. per talentų šou. Žiuri klydo. Po septyneriu metų Bowie išleido albumą „The Rise And Fall Of Ziggy Stardust And The Spiders From Mars“ (1972) ir tapo pasaulinio lygio žvaigžde.

Vokietijos dienraštis „Bild“ rašo, kad 1965 m. po dainininko pavarde ir jo talentu buvo pažymėta „Nerekomenduojama’.

’60-aisiais Bowie su grupe BBC žiuri nariams sugrojo tris dainas. Iš viso David Bowie yra grojęs 11 grupių. Būtent su trečiaja – „The Lower Third“ – jis pasirodė prieš BBC komandą.

Vasario 9 d. per BBC2 buvo parodytas dokumentinis filmas „David Bowie: Finding Fame“ su daug dar nerodytos vaizdo medžiagos. Joje yra ir minėtas talentų šou. Gitaristas Denis Taylor dokumentiniame filme sako: „Mes anuomet jį pasamdėme, o ne jis mus“.

Vis dėl to David Bowie geriausiai sekėsi solo karjeroje. Per savo 40 metų trukusią karjerą David Bowie yra pardavęs daugiau nei 140 mln. albumų. 2016 m. jis mirė pralaimėjęs kovą su vėžiu.

 

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*