DANIEL KÜBLBÖCK MOČIUTĖ: JIS TIK NORĖJO PRANYKTI

Bild, TZ
2018.11.08
Daniel Küblböck

Daniel Küblböck

Berlin. Daniel Küblböck (33) yra gyvas – bent taip mano pradingusio dainininko močiutė. Vis dėl to, daugybė fanų tuo netiki…

Rugsėjo 9 d. dainininkas tariamai iššoko iš kruizinio laivo „AIDAluna“ toje vietoje, kur skendo garsusis laivas „Titanic“. „Deutschland sucht den Superstar“ („Vokietija ieško Superžvaigždės“) dalyvis sirgo depresija.

Interviu su žurnalu „Bunte“ Küblböck tėvas Günther (54) papasakojo, jog Daniel močiutė yra įsitikinusi, kad jos anūkas planavo savo dingimą ir slepiasi nežinomoje vietoje gyvas bei sveikas. „Daniel anksčiau mėgo sakyti, kad mielai porai metų pranyktų dėl šventos ramybės. Jis apie tai kalbėdavosi dažnai su močiute, jie buvo labai artimi“, – atskleidė Günther Küblböck.

Vyras tęsia: „Ji tiki, kad mūsų Daniel suorganizavo du vyrus, kurie su maža valtimi jį paimtų iš ‘Aida’, kai jis šoks pro bortą“.

Pats Günther Küblböck netiki, kad dar pamatys savo sūnų gyvą, nes yra „per daug realistas“.

Ne tik Daniel K. močiutė mano, kad 2003 m. DSDS žvaigždė planavo savo išnykimą iš visuomenės. Miuncheno portalas „TZ“ gavo anoniminę žinutę, kurioje skelbiama: „Jis nėra miręs. Daniel visada norėjo, kad visi manytų, jog jis yra miręs, ir galėtų pradėti naują gyvenimą“.

Anonimas teigia, kad po rugsėjo 9 d. jis pats su Daniel Küblböck buvo susitikęs ir su juo šnekėjosi telefonu.

Taip pat Daniel Küblböck draugai tiki, kad dainininkas galėjo suplanuoti savo dingimą. Robin Gasser (22), kuris su Daniel K. draugavo 2014-2017 m., sakė laikraščiui „Bild“: „Manau yra įmanoma, kad Daniel vis dar gyvas. Jis dažnai svajojo tiesiog ‘pabėgti’. Tai gana [tikėtina] hipotezė, bet ji man teikia ne tik viltį, bet ir gana daug jėgų“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*