CRISTIANO RONALDO UŽSIKRĖTĖ KORONAVIRUSU

RTL
2020.10.13
Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Lisboa. Koronos šokas Cristiano Ronaldo (35). Portugalijos futbolo asociacija paskelbė, kad superžvaigždė susirgo koronavirusu, skelbia RTL.

Covid-19 testai buvo atlikti visiems nacionalinės lygos žaidėjams prieš rungtynes su švedais šį trečiadienį (14.10). „Juventus Turin“ futbolininkas negalės žaisti, skelbia asociacija.

Praėjusį sekmadienį Ronaldo vis dar buvo Europos čempionų pradinėje rikiuotėje, kai sužaidė lygiosiomis be įvarčių prieš pasaulio taurės čempionę Prancūziją.

Žaidimas prieš Švediją vis tiek turėtų vykti. Cristiano Ronaldo sekasi gerai, jis neturi simptomų ir šiuo metu yra izoliuotas. Asociacijos teigimu, antradienį rinktinės kolegų Covid-19 testai buvo neigiami.

Kitas A serijos žaidimas įvyks spalio 17 d. Spėjama, kad ir tada aikštėje nepasirodys Ronaldo.

Beje, pirmadienį Ronaldo „Instagram“ pasidalino nuotrauka, kurioje matomas kartu su kitais futbolininkais smagiai vakarieniaujantis. „Susivieniję aikštėje ir už jos ribų!“, – rašė futbolininkas.

Cristiano Ronaldo nėra pirmasis įžymus futbolininkas, susirgęs koronavirusu. Anksčiau virusą pasigavo brazilas Neymar (28), pasaulio čempionas Kylian Mbappé (21) bei švedas Zlatan Ibrahimović (39).


View this post on Instagram

Unidos dentro e fora do campo! 🇵🇹👏🏽👊🏽 #todosportugal

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*