CONOR MCGREGOR UŽPUOLĖ FANĄ

Bild
2019.03.14
Conor McGregor

Conor McGregor

Miami. Kovotojas Conor McGregor (30) išmušė vieno gerbėjo telefoną iš rankos ir jį pasiėmė. Dabar jos turės atsakyti dėl užpuolimo ir vagystės.

MMA kovotoją fanas Ahmed Abdirzak (22) bandė fotografuoti savo mobiliojo ryšio telefonu, kai šis po audringo vakarėlio naktiniame klube Floridoje su reperiais, futbolo ir krepšinio žvaigždėmis 5:20 val. ryto norėjo eiti namo. Tai McGregor nepatiko. Vyras nukritusį ir sudužusį telefoną dar trenkė ir koja, o galiausiai jį pasiėmė su savimi ir nuėjo. Apsaugos kameros viską nufilmavo. Sudužusio „iPhone“ vertė – 880 eurų.

Po incidento jis buvo sulaikytas policijos ir uždarytas į belangę. Po 3,5 valandos už 12 500 JAV dolerių (11 000 eurų) užstatą sportininkas buvo pakeistas. Dabar jis savo „Instagram“ rašo: „Kantrybė yra dorybė, kurios dar mokausi. Iš tikrųjų aš myliu savo fanus“.

Jo advokatas tai pavadino „nedideliu incidentu“. Tuo tarpu nukentėjęs gerbėjas tai pavadino „laukine alkoholio ataka“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*