CHRIS PRATT SUSITIKINĖJA SU ARNOLD SCHWARZENEGGER DUKRA KATHERINE?

alfa.lt
2019.01.08
Chris Pratt

Chris Pratt

Los Angeles. Dar vasarą pasirodė pranešimų, kad su žmona Anna Farris (42) išsiskyręs aktorius Chris Pratt (39) ėmė susitikinėti su Arnold Schwarzenegger (71) dukra Katherine (29). Šiuos gandus dar labiau sustiprino jųdviejų nuotraukos socialiniuose tinkluose.

Kai kurie gerbėjai net ėmė spėlioti, ar tik romantiška vienas kito draugija besidžiaugiantys žymūs žmonės greitai nepraneš apie būsimas tuoktuves. Kol kas apie tai dar nekalbama, tačiau, rodos, Katherine ir Chris jausmai vienas kitam vis stiprėja.

Neseniai portalas People.com pranešė, kad Naujuosius metus jiedu sutiko saulėtame Meksikos kurorte Cabo.

Kalėdas Chris ir Katherine šventė atskirai, tačiau tai nereiškia, kad jųdviejų nesieja stiprus ryšys. Gruodžio 14 d. aktorius Chris Pratt socialiniame tinkle pasveikino savo mylimąją su gimimo diena.

„Su gimtadieniu, vade! Tavo šypsena nušviečia visą kambarį. Branginu mūsų laiką kartu. Džiaugiuosi, kad Dievas tave atvedė į mano gyvenimą. Dėkoju už juoką, bučinius, pasivaikščiojimus, meilę ir rūpestį“, – rašė aktorius.

Pratt artimas šaltinis pridūrė, kad Katherine Schwarzenegger jau susipažino su aktoriaus ir jo buvusios žmonos Anna Farris sūnumi Jack (6), dažnai su juo leidžia laiką.

„Nors praėjo tik pora mėnesių, juodu į šiuos santykius žiūri gana rimtai. Chris nesusitikinėja su žmonėmis tik tam, kad susitikinėtų. Taip pat nesielgia ir Katherine. Jiems abiem labai svarbi šeima, taip pat dvasinis pasaulis. Ji labai miela, motiniška ir puikiai sutaria su jo sūnumi“, – sakė šaltinis.

Alfa

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*