CALVIN HARRIS – SĖKMINGIAUSIAS METŲ DIDŽĖJUS

Forbes
2014.08.24
Calvin Harris

Calvin Harris

London. Nė vienas didžėjus pasaulyje tiek nevertas, kiek Calvin Harris (30). Jau antrus metus iš eilės škotas žurnalo „Forbes“ apdovanojamas sėkmingiausių pasaulio didžėjų pirmąja vieta.

Kaip praneša PlayRadio.lt, muzikantas pernai uždirbo 66 mln. dolerių. Tai – 20 mln. dolerių daugiau nei prieš metus. Pasak žurnalo, tikriausiai jo turtas išaugo, nes įrašė garsius hitus su Rita Ora (23), Rihanna (26) ir Kesha (27). Be to, jis surengė 125 pasirodymus per pastaruosius dvylika mėnesių.

Beje, antroji vieta atiteko David Gueta (46). Prancūzas uždirbo 30 mln. dolerių per metus. Trečiąją vietą dalijasi švedas Avicii (24) ir olandas Tiësto (45). Abu gavo po 28 mln. dolerių pajamų.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*