BUVUSI BACHELORETTE LIETUVĖ GERDA LEWIS IR VĖL PASIDARĖ KRŪTŲ OPERACIJĄ

RTL
2020.05.23
Gerda Lewis

Gerda Lewis

Köln. Buvusi Vokietijos TV kanalo RTL šou „Bachelorette“ pagrindinė dalyvė lietuvė Gerda Lewis (27) dar kartą gulėsi ant grožio chirurgijos operacinės stalo.

Prieš šešerius metus Gerda pasidarė pirmąją krūtų operaciją, tačiau jos rezultatais mergina iki šiandien nebuvo patenkinta, kaip ji pasakoja savo „Instagram“ paskyroje beveik 1 mln. sekėjų. Influencerė, kuri šiuo metu gyvena Kiolne, 21-erių metų pirmą kartą pasididino krūtis. Tačiau tuometinis jos gydytojas nepatarė jai ir implantus įdėjo ant raumenų, o ne po jais. „Man tapo aišku, kad implantai turi būti po raumenimis, kaip būtų padaręs kiekvienas geras daktaras. Man pasirodė kvaila, kad jis manęs gerai neinformavo. Kiekvienas žino, kad implantai virš raumenų atrodo labai labai netikroviškai, o po raumenimis – tikroviškai“, – paaiškino Gerda Lewis.

Dėl to, kad jos krūtys atrodė nenatūraliai, o taip pat dėl didelio tarpo tarp krūtų, ji ir sumąstė dar kartą kreiptis pagalbos į profesionalus.

Be to, Vokietijos lietuvė norėjo, kad tekstūruotus implantus, kurie išimtiniais atvejais netgi gali sukelti naviką, būtų galima pakeisti į lygius implantus.

ex-bachelorette-gerda-lewis-darum-will-sie-neue-brueste

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*