BUSHIDO ŽMONA IŠKEIKĖ CAPITAL BRA (FOTO)

Bild
2019.02.11
Capital Bra & Bushido

Capital Bra & Bushido

Berlin. Tikras karas prasidėjo tarp Capital Bra (24) ir Bushido (40) žmonos Maria Ferchichi (37).

Nuo 2011 m. Anna-Maria yra kartu su vokiečių repo tėvu Bushido. Kartu jie turi keturis vaikus (kitas sūnus yra iš ankstesnių jos santykius). Dėl savo šeimos ji kovoja tarsi liūtė ir kartu su vaikais atsirado pavojuje, kai Berlyno mafijos bosas Arafat Abou-Chaker (42) buvo sulaikytas dėl kaltinimų organizuojant jos ir vaikų pagrobimą (mes apie tai jau rašėme). Dabar jis – vėl laisvėje!

Visai neseniai populiariausias šiuo metu Vokietijos reperis Capital Bra „Instagram“ paskyroje paskelbė, kad nutraukia verslo ir draugystės ryšius su Bushido. Prieš kelias dienas jis vėl pademonstravo savo lojalumą, pareikšdamas: „LKA pareigūnai, komisarai, detektyvai – galbūt jie tau padovanos saugumą, bet ne meilės. Mes turėjome tikslą, mūsų vaikai kartu žaidė. Aš žinau, kad tavęs visa tai nedomina“.

Tai buvo per daug Anna-Maria! Ji savo „Instagram“ paskyroje atkirto Capital Bra: „Žmogau Capi, suprantu, kad tu esi piktas, nes mano vyras tau nerodo jokio dėmesio. Žinai, mes turime tikrą gyvenimą su tikromis problemomis“.

„Mūsų vaikai vienas kitą matė vos kartą, kai mūsų dukra pradėjo eiti į mokyklą. Jie net nežinojo tavo vaikų vardų po dvejų savaičių. Tavo žmoną aš mačiau du kartus, nes jai reikėjo pagalbos dėl buto perdavimo. Net negaliu tiksliai prisiminti, kad tu ir mano vyras kada nors kažką bendrai asmeniškai veikėte!!! Draugai? Broliai? Privalau juoktis. Bet dramą gali parduoti geriau, ar ne?“.

Galiausiai Bushido žmonos tonas tapo dar aršesnis: „Ar tu gali prisiminti, kada paskutinį kartą buvai namuose pas savo vaikus arba savo žmoną? Ach ne, tiesa, tu geriau apsisvaiginęs ‘koksu’ guli su kekšėmis viešbučiuose“.

4,w=756,q=high,c=0.bild3 2


View this post on Instagram

Ich liebe dich #esgehtbergauf

A post shared by Anna-Maria (@anna_maria_ferchichi) on


View this post on Instagram

Ich freue mich auf dich und heute Abend 🙃

A post shared by Anna-Maria (@anna_maria_ferchichi) on


View this post on Instagram

Einschulung von Aaliyah #meinefamilie

A post shared by Anna-Maria (@anna_maria_ferchichi) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*